Pracownicy z Ukrainy

Pracę w Polsce możesz znaleźć na podstawie wizy bądź też w ramach ruchu bezwizowego na podstawie paszportu biometrycznego. Niezależnie od wybranej dla siebie metody, wszystkie opcje wiążą się z legalną pracą i zawarciem umowy o pracę, która gwarantuje Ci terminową wypłatę wynagrodzenia na polską kartę bankową i ustalone warunki pracy. Każdy z klientów naszej agencji pracy dla Ukraińców to osobna historia. Inspirujemy ich do zmian i samorozwoju. Szanujemy prawa każdego, ponosimy odpowiedzialność za swoje czyny a bycie pomocnym na etapie zmiany to nasza radość.

Wiza może być kilku rodzajów, trzy z nich działają:

 • Wiza krajowa pracownicza (na 180/365).
 • Wiza sezonowa (do 9 miesięcy).
 • Wiza wojewódzka (na 365 dni).

Przygotowujemy pełny pakiet dokumentów do otwarcia wizy i jesteśmy odpowiedzialni za jej otrzymanie. Dla biometrii przygotowujemy również niezbędne dokumenty do pracy i przekraczania granicy. Różnica między nimi polega na tym, że zaproszenie do pracy nad biometrią jest kierowane bezpośrednio na wybrany przez Ciebie wakat, podczas gdy możesz wybrać wakat na wizie po otrzymaniu tego dokumentu.

Powody do podjęcia współpracy z naszą agencją zatrudniającą pracowników z Ukrainy

W obliczu poszukiwania pracy po raz pierwszy boisz się wyjechać lub nie masz ochoty i czasu na załatwianie biurokratycznych spraw związanych z wyjazdami za granicę? Skorzystaj z usług profesjonalistów!

Nasza agencja rekrutacyjna:

 • Zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem w zakresie zatrudnienia Ukraińców w Polsce.
 • Współpracuje w Polsce z przedsiębiorstwami o udokumentowanym doświadczeniu i solidnym wizerunku biznesowym.
 • Gwarantowany sukces w znalezieniu odpowiedniego stanowiska, które odpowiada Twojemu doświadczeniu i umiejętnościom zawodowym.
 • Oficjalne zatrudnienie w przedsiębiorstwach za godziwą płacę.
 • Pomoc w przygotowaniu całego pakietu dokumentów potrzebnych do pracy w Polsce.
 • Wsparcie prawne na wszystkich etapach – od znalezienia pracy po zawarcie umowy o pracę.

Zapraszamy pracowników z Ukrainy do współpracy

Pracownicy z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy

Współpraca z naszą agencją pracy tymczasowej to przepustka do lepszego życia i gwarancja Twojego bezpieczeństwa! Szukasz dobrej agencji pracy https://apsprofit.pl/ – dobrze trafiłeś. Nasi eksperci są już dziś gotowi, aby zacząć szukać pracy w Polsce dla Ciebie, członków Twojej rodziny i wszystkich Twoich przyjaciół. Jesteśmy licencjonowaną firmą, współpracujemy tylko z rzetelnymi i sprawdzonymi pracodawcami, którzy są gotowi odpowiednio ocenić pracę Ukraińców.

Współpraca z pracownikami z Ukrainy https://apsprofit.pl/dla-pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/ odbywa się zgodnie z wcześniej sporządzoną umową, przygotowujemy wszystkie dokumenty do zatrudnienia. Jeśli jesteś dobrym specjalistą, możesz liczyć na dobrą pracę i dalszy rozwój zawodowy. Gwarantujemy wsparcie informacyjne przez cały okres pobytu w Polsce. Jeśli nie masz doświadczenia, nasi specjaliści z pewnością dobiorą odpowiednią ofertę, specjalnie dla Ciebie – wszystkie wakaty dobierane są indywidualnie, z uwzględnieniem Twoich wymagań.

Jeśli potrzebujesz stabilnej i oficjalnej pracy w Polsce, skontaktuj się z nami, a nie pożałujesz tej decyzji! Powierz poszukiwanie legalnego zatrudnienia profesjonalistom! Droga do sukcesu zaczyna się od umiejętności podejmowania właściwych decyzji, pamiętaj o tym. Nie trać cennego czasu i skontaktuj się z nami, na pewno znajdziemy wakat, którego szukasz!

Dlaczego Ukraińcy wybierają Polskę?

Wśród głównych atutów wyróżniających Polskę są:

 • Przyzwoite wynagrodzenie.
 • Bliskość terytorialna do Ukrainy.
 • Podobieństwo mentalności i języka na tle innych krajów UE.
 • Duży wybór wakatów, z których większość nie wymaga specjalnych umiejętności ani znajomości języka polskiego.
 • Uzyskanie wizy pracowniczej jest znacznie szybsze i tańsze w porównaniu z innymi krajami europejskimi i bardzo szybko się zwraca.
 • Możliwość oficjalnego zatrudnienia na podstawie paszportu biometrycznego, co daje możliwość jak najszybszego zaplanowania zatrudnienia w Polsce.
 • Istnieje możliwość przedłużenia czasu pobytu i pracy poprzez złożenie wniosku o Kartę Pobytu.

W Polsce jest duży wybór wakatów z różnych dziedzin. Głównie: magazyny, zakłady usługowe i fabryki. Nierzadko pracodawcy oferują wakaty w takich specjalnościach: spawacze, szwaczki, pracownicy przemysłu meblarskiego. Na naszej stronie z wygodnym filtrowaniem wyszukiwania można znaleźć wiele ofert dla pracowników z Ukrainy. Warto wziąć pod uwagę, że nie wszystkie stanowiska są stale rekrutowane, a często nie ma wielu miejsc na TOP wakatów i szybko się zapełniają.

Jak wybrać miasto do pracy?

agencja zatrudnienia szczecin
agencja zatrudnienia szczecin

Wybór miasta, w którym planujesz pracować, zależy bezpośrednio od Twoich życzeń i celu Twojej podróży do Polski. Jeśli Twoje cele są bardziej związane z chęcią zamieszkania w europejskim kraju i w przyszłości przeprowadzki rodziny, najprawdopodobniej lepiej zatrzymać wybór w jednym z mniejszych lub dużych miast.

Warto wybrać małe miasto, jeśli Twoim celem jest zarobienie jak najwięcej, poza tym wybór wysoko płatnych wakatów jest w tym przypadku znacznie większy, ponieważ większość polskich przedsiębiorstw znajduje się w małych miastach lub miasteczkach. Mieszkanie i transport mogą być tańsze, zwłaszcza jeśli firma znajduje się blisko miejsca, w którym mieszkasz. Kandydatom oferujemy stosunkowo wysokie wynagrodzenia, dobre warunki pracy i życia, co pozwala nam co miesiąc rekrutować setki wysoko wykwalifikowanych i wydajnych pracowników z Ukrainy.